Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Oferta - nowe i używane

 

UWAGA

KSIĘGARNIA CZYNNA  W GODZINACH

PON - PT  10.00 - 18.00

SOBOTA - 10.00 - 14.00

W naszej ofercie posiadamy nowe podręczniki, jak również podręczniki używane w dobrym stanie. Klient kupujący książki w księgarni lub składający zamówienie poprzez Internet może zdecydować, czy jest zainteresowany książkami nowymi czy używanymi w obniżonej cenie. Jest to rozwiązanie ekonomiczne w wielu przypadkach. 

  Prowadzimy całoroczny skup wybranych pozycji podręczników do szkół branżowych i średnich (liceum, technikum). Skupujemy tylko te podręczniki, które będą aktualne w roku szkolnym 2020/2021 i są w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Podręczniki powinny być kompletne i nie popisane.

Nie skupujemy podręczników do klas pierwszych po gimnazjum.


  Ceny podręczników są ustalane indywidualnie na miejscu w księgarni i zależą od stanu podręcznika i aktualnego zapotrzebowania.

  Zastrzegamy sobie możliwość czasowego wstrzymania skupu określonych pozycji, ze względu na brak popytu ze strony klientów.

  Osoba sprzedająca używane książki powinna mieć ukończone co najmniej 13 lat i okazać dokument tożsamości (dowód osobisty, legitymacja szkolna)

UWAGA: Za skupione książki płacimy natychmiast gotówką

 

 

CAŁOROCZNY SKUP I SPRZEDAŻ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

WYSOKI PARTER (RAZEM Z NOWYMI)

 

 
UWAGA
Z uwagi na awarię "zamawiarki" proszę o kierowanie zamówień bezpośrednio na adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszystkie pozostałe postanowienia Regulaminu nadal obowiązują.