Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Oferta - nowe i używane

 

 W naszej ofercie posiadamy nowe podręczniki, jak również podręczniki używane w dobrym stanie. Klient kupujący książki w księgarni lub składający zamówienie poprzez Internet może zdecydować, czy jest zainteresowany książkami nowymi czy używanymi w obniżonej cenie. Jest to rozwiązanie ekonomiczne w wielu przypadkach. 

  Prowadzimy całoroczny skup podręczników do szkół branżowych i średnich (liceum, technikum). Skupujemy tylko te podręczniki, które będą aktualne w roku szkolnym 2022/2023 i są w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Podręczniki powinny być kompletne i nie popisane.

Nie skupujemy podręczników do klas pogimnazjalnych.


  Ceny podręczników są ustalane indywidualnie na miejscu w księgarni i zależą od stanu podręcznika i aktualnego zapotrzebowania.

  Zastrzegamy sobie możliwość czasowego wstrzymania skupu określonych pozycji, ze względu na brak popytu ze strony klientów.

  Osoba sprzedająca używane książki powinna mieć ukończone co najmniej 13 lat i okazać dokument tożsamości (dowód osobisty, legitymacja szkolna)

UWAGA: Za skupione książki płacimy natychmiast gotówką

 

 

CAŁOROCZNY SKUP I SPRZEDAŻ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW

WYSOKI PARTER (RAZEM Z NOWYMI)

 

 
UWAGA
Z uwagi na awarię "zamawiarki" proszę o kierowanie zamówień bezpośrednio na adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszystkie pozostałe postanowienia Regulaminu nadal obowiązują.