Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Regulamin zakupów

 


Księgarnia, której strona internetowa działa pod adresem http://ksiegarniahoryzont.pl jest własnością:

PHU Horyzont Jolanta Błażejewska

  • Twardzickiego 21

tel. 52 343 68 42

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

UWAGA
Z uwagi na awarię "zamawiarki" proszę o kierowanie zamówień bezpośrednio na adres internetowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszystkie pozostałe postanowienia Regulaminu nadal obowiązują.

 

1. Księgarnia oprócz sprzedaży bezpośredniej przyjmuje zamówienia za pośrednictwem Internetu, ich odbiór odbywa się w siedzibie przy ulicy Twardzickiego 21 w Bydgoszczy (Nowy Fordon).

2. Zamówienia są przyjmowane za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej http://ksiegarniahoryzont.pl lub, w wyjątkowych przypadkach, telefonicznie poprzez nr 52 3436842.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się z chwilą jego przyjęcia.

3. Do zawarcia umowy kupna-sprzedaży dochodzi w momencie zapłaty ceny i odbioru zamówionego towaru przez zamawiającego w siedzibie PHU Horyzont. Przyjmowanie zamówień telefonicznych lub za pośrednictwem formularza internetowego jest tylko narzędziem służącym ułatwieniu zawarcia w.w. umowy.

4. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon lub faktura VAT zgodnie z danymi podanymi w zamówieniu. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia paragonu lub faktury.

Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie dzwoniąc na numer 52 3436842 lub e-mailem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. O możliwości odbioru przygotowanego zamówienia klient informowany jest mailowo na adres, który podał przy jego składaniu. W e-mailu tym podana jest również kwota do zapłaty. Zamówiony towar klient odbiera w księgarni przy ul. Twardzickiego 21 w Bydgoszczy.

6. Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności zamówionych pozycji, jeżeli przekracza on 3 dni klient jest o tym informowany.

7. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- płatność gotówką w księgarni przy odbiorze zamówienia

- płatność kartą w księgarni przy odbiorze zamówienia

8. Reklamacje

Warunkiem uwzględnienia reklamacji jest posiadanie dowodu zakupu towaru. Książki wadliwe (puste strony, niewłaściwa kolejność stron) wymieniamy natychmiast po zgłoszeniu na pełnowartościowe egzemplarze, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), księgarnia zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w księgarni towary do wyboru.

9. Zamówione książki są rezerwowane przez 3 dni od daty wysłania e-maila informującego o możliwości odbioru, w tym terminie należy dokonać zapłaty za zamówienie. Po 3 dniach w przypadku nieodebrania książek i nieuiszczenia ceny zamówienie zostaje anulowane i uważane za niebyłe.

10. PHU Horyzont może nie przystąpić do realizacji zamówienia bez podania przyczyn informując o tym zgłaszającego zamówienie niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.