Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Zamówienie podręczników w księgarni HORYZONT

  Formularz zamówienia podręczników w księgarni. Składając zamówienie akceptujesz nasz regulamin. Jest on dostępny tutaj. Prosimy o dokładne przeczytanie komentarzy umieszczonych w formularzu. Uniknie się dzięki temu komplikacji związanych z niewłaściwym złożeniem zamówienia. Pola nieobowiązkowe (ulica, nr domu, mieszkania, miasto, NIP) proszę wypełniać tylko wówczas, gdy będzie wystawiana faktura imienna. W innych przypadkach mogą pozostać puste.

Wybierz szkołę z listy. Jeśli Twoja szkoła nie znajduje się na liście, wybierz jako typ "inna szkoła", a następnie w treści zamówienia samodzielnie podaj miejscowość, nazwę (numer) szkoły, klasę i informacje o podręcznikach, które zamawiasz.

Zaznacz powyższe, jeśli zgadzasz się na dołączenie do zestawu używanych podręczników w niższej cenie, jeśli będą dostępne.

Zdecyduj, czy chcesz również zamówić obwoluty do podręczników.

W tym miejscu wymień podręczniki (tytuł, autor, do której klasy), które chcesz zamówić.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na cały komplet podręczników do danej klasy, wystarczy, że zaznaczysz opcję "Wszystkie podręczniki" oraz podasz:

  • typ szkoły,
  • jej nazwę z numerem,
  • profil klasy lub oznaczenie literowe klasy (np. 1D)

a my na podstawie obowiązującej listy opublikowanej na stronie internetowej szkoły przygotujemy zamówienie.

Możesz również zaznaczyć opcję "Wszystkie podręczniki", i w tym miejscu wymienić pozycje, których nie potrzebujesz (np. oprócz podręcznika i  ćwiczeń do Fizyki)